logo telefon
Uvod Poznávací zájezdy pobytove_zajezdy Cestovatelske sluzby Fotogalerie

knihaAktuality z cestovní kanceláře Bustourist


Setkání s klienty 2017
Dne 8.12.2017 proběhlo v centru Aldis pravidelné setkání s klienty a příznivci cestovní kanceláře. Zhodnotila se sezona, podaly informace k novým zájezdům a v příjemné atmosféře jsme si předávali cestovatelské zkušenosti. více ve fotogalerii.
Vánoční Vídeň
První prosincovou sobotu za krásného slunečního a zimního počasí jsme s kolektivem studentů poznávali adventní místa v hlavním městě Rakouska - Vídni.Více ve fotogalerii.
Jižní Morava - kolektiv
Pro kolektiv jsme zabezpečovali krátký zájezd na jižní Moravu. Cestou byla zastávka ve Vraclavi, místě spojené se šlechtickým rodem Vršovců a barokním areálem s nádhernými dřevěnými sochami. V Mikulově jsme "ochutnávali" dary této oblasti s odborným výkladem a za doprovodu místní cimbálové kapely. Krásu lokality jsme pozorovali při turistice na Svatý kopeček. Program jsme zakončili návštěvou nového Archeoparku v Pavlově. Více ve fotogalerii.
Sardinie a Korsika se stewardy
Letošní poslední poznávací zájezd se stewardy nás zavedl na dva překrásné ostrovy ve Středozemním moři. Vždy z jednoho místa ubytování jsme za překrásného počasí vyjížděli poznávat historii a přírodní krásy. Střídali jsme zajímavá místa u překrásného pobřeží i ve vnitrozemí, nezapomněli jsme na turistiku a samozřejmě i na chvíle odpočinku a koupání. Vice zde ve fotogalerii.
Jižní Anglie
S kolektivem gymnázia J.K.Tyla jsme procestovali oblast jižní Anglie - Leeds Castle, Hastings, Eastbourne, Brighton, Portsmouth a závěrečný den jsme strávili v Londýně. Na fotografie ze zájezdu se můžete podívat zde ve fotogalerii
Savojské Alpy se stewardy
Jako novinku sezony 2017 jsme absolvovali cestu do srdce největšího evropského pohoří - Alp. Hlavním bodem byla nenáročná turistika a poznávání krásných míst v okolí hory Mont Blanc, rozmanité vysokohorské krajiny a malebných podhorských míst - Chamonix, Grenoble, Annecy, Aix-les-Bain, Notre Dame de la Salette....Během zájezdu byly i zastávky v turisticky zajímavých místech v oblasti Jury. Více ve fotogalerii.
Mezinárodní zahradnický veletrh v Tullnu
Krátký víkendový zájezd do vinařského kraje v okolí Hnanic a Šatova, prohlídka Louckého kláštera, degustace vín Znovín Znojmo a nedělní návštěva mezinárodního zahradnického veletrhu v rakouském Tullnu. Vrátili jsme se s burčákem, květinami, cibulkami a plni pěkných zážitků. Fotografie ze zájezdu můžete shlédnout ve fotogalerii.
Krakow a Zakopane se stewardy
Nádherný odpočinkový zájezd s výborným ubytováním i polskou polopenzí po památkách UNESCO - Osvětim, Krakow, Vělička, Debno. Nechyběla ani turistika v Polských Tatrách ani relaxační večery v termálním Aquacentru v Zakopanem. Fotografie ze zájezdu si můžete prohlédnout ve fotogalerii.
Střední Itálie - kolektiv
Pro kolektiv z jičínska jsme zabezpečovali pobytově poznávací zájezd do střední Itálie. Pobyt byl v rezidenci u Jaderského moře v letovisku Lido di Adriano, kde jsme využívali krásné pláže a realizovali autobusové výlety do okoli v regionu Emilia-Romagna. Cestou jsme navštívili město Ferrara, prohlédli si památky s nádhernými mozaikami v Ravenně, užívali si zábavný park Italia in miniatura, procházeli se v malém státě San Marino, navštívili malebné přístavy Comacchio a Porto Garibaldi.Více ve fotogalerii
Návrat ze zájezdu Skotsko se stewardy
Nenechali jsme se odradit občasným deštíkem a poznávali typické vlastnosti Skotska. Hory, rozkvetlé vřesy, rašeliniště, hrady, zámky, tah lososů, dudáky, keltskou hudbu na severu Skotska, jezero Loch Ness, palírnu whisky... Chronologicky seřazené fotografie z průběhu zájezdu můžete shlédnout ve fotogalerii

PRŮVODCE ZÁJEZDŮ SE STEWARDY


Další poznávací zájezdy


 

Pdf ke stažení

Katalog ke stažení ve formátu PDF

Stáhněte si aktuální katalog poznávacích zájezdů


O SPOLEČNOSTI BUSTOURIST | POZNÁVACÍ ZÁJEZDY | ZÁJEZDY PRO KOLEKTIVY | POBYTOVÉ ZÁJEZDY | FOTOGALERIE | MEZINÁRODNÍ LINKY | LODNÍ LÍSTKY | KONTAKTY
@2012 design a programování optiDAT