logo telefon
Uvod Poznávací zájezdy pobytove_zajezdy Cestovatelske sluzby Fotogalerie

knihaAktuality z cestovní kanceláře Bustourist


Krásy Provence - kolektiv
Pro kolektiv Tábor - Písek jsme zabezpečovali poznávací zájezd do Francie - Provence. Za velmi pestrého počasí jsme poznávali pestrost a rozmanitost toho vyhlášeného francouzkého regionu. Více ve fotogalerii.
Západní Čechy
Začátkem května jsme poznávali oblast Západních čech - lázeňská střediska a příhraničí. Hvězdicovité výlety z jednoho místa, hotelová polopenze, Karlovy Vary, Mariánské Lázně, Frant. Lázně, Soos rezervace – scenérie bahenních sopek, muzeum Jana Bechera s ochutnávkou, Boží Dar s Ježíškovou poštou, Cheb s hrázděnými domy a německý Oberwiesenthal a Waldsassen. Více ve fotogalerii.
Návrat ze zájezdu Barcelona a okolí
Zájezd pro kolektiv s návštěvou Avignonu, Nimes, Girony, Figueres, Lloret de Mar, Montserrat, Barcelona. Fotografie ze zájezdu ke shlédnutí ve fotogalerii
INFOTOUR & CYKLOTURISTIKA
Veletrhu cestovního ruchu INFOTOUR & CYKLOTURISTIKA, který se konal ve dnech 8. – 9. 3. 2019 v Kongresovém centru Aldis Hradec Králové měl velkou návštěvnost. ve fotogalerii.
Lyžování Rakousko
V době 20. - 25.2.2019 jsme vycestovali do Rakouska a k zimnímu sportování do významné oblasti v okolí Schladmingu. Ze 4 sportovních dnů jsme měli 3 dny krásně, jeden den "sněchově". K výletům jsme vyjížděli z rodinného penzionu ve Forstau, kde bylo tradiční vřelé ubytování s chutnou polopenzí. Více ve fotogalerii.
Autobus 2019
Poznávací zájezdy pro rok 2019 budou zabezpečovány převážně dopravní firmou TAD Trutnov. Autobusy výrobou od roku 2017 a mladší. Více ve fotogalerii.
Zájezdy 2019
11.12.2018 - prodej zájezdů je zahájen
Setkání 2018
V pátek 7.12.2018 se uskutečnilo v kongresovém centru Aldis "Setkání" příznivců cestovní kanceláře, kde jsme vyhodnotili sezonu 2018 a seznámili klienty se zájezdy na rok 2019. Více ve fotogalerii.
Sardinie a Korsika se stewardy
Poslední zájezd roku 2018 nás seznámil se dvěma krásnými ostrovy - Sardinii a Korsikou. Vždy z ubytování na jednom místě jsme vyjížděli za poznáváním rozmanitostí přírodních i historických památek. Kombinovali jsme autobusové výlety s pěší turistikou a poznáním významných měst a letovisek, prostor byl též na odpočinek a koupání.Více ve fotogalerii.
Návrat ze zájezdu Zakarpatská Ukrajina se stewardy
Úspěšný návrat z novinky roku 2018 - zájezdu na Zakarpatskou Ukrajinu. Během poznávacího zájezdu jsme navštívili nejzajímavější místa spojená s bohatou historií této překrásné oblasti včetně míst prvorepublikového Československa. Z hotelového ubytování s místní polopenzí jsme vyjížděli na pestré poznávací okruhy. Více ve fotogalerii.

PRŮVODCE ZÁJEZDŮ SE STEWARDY


Další poznávací zájezdy


 

Pdf ke stažení

Katalog ke stažení ve formátu PDF

Stáhněte si aktuální katalog poznávacích zájezdů


O SPOLEČNOSTI BUSTOURIST | POZNÁVACÍ ZÁJEZDY | ZÁJEZDY PRO KOLEKTIVY | POBYTOVÉ ZÁJEZDY | FOTOGALERIE | MEZINÁRODNÍ LINKY | LODNÍ LÍSTKY | KONTAKTY
@2012 design a programování optiDAT